Nadační fond - VÍTKOVICE STEEL

Česky | English | Deutsch

Aktuality

24.5.2022

Pomohli jsme nejen Amálce s rehabilitací

Věříme, že finanční pomoc, kterou každoročně poskytujeme nejrůznějším organizacím i jednotlivcům, má velký smysl. Taková Amálka, která získala finanční dar na rehabilitaci v ARCADA NeuroMedical Center, se zlepšila v chůzi a udělala velký pokrok.

Pokračovat ...

17.9.2021

Letošní výzva NFVS je uzavřena

Všem žadatelům o finanční grant z Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL děkujeme. Přišlo nám opět velké množství žádostí a správní rada bude rozhodovat o přidělení finančních darů na podzim tohoto roku.

Pokračovat ...

21.6.2021

Výzva bude spuštěna 1. srpna 2021

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL opět podpoří projekty z řad neziskových organizací a jednotlivců. Další výzva bude spuštěna od 1. srpna a potrvá do 15. září 2021.

Pokračovat ...

7.5.2021

Náš nadační fond pomohl mnoha lidem

Minulá výzva Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL pomohla projektům, které mají smysl. Rozdělili jsme od roku 2006 více než 74 milionů korun neziskovým organizacím a jednotlivcům. Zpětnou vazbou jsme dostali například od otce Amálky, která potřebovala intenzivní rehabilitaci.

Pokračovat ...

7.1.2021

Opět jsme podpořili projekty

I tento rok správní rada Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL podpořila celkem 11 projektů z řad neziskových organizací a jednotlivců. Rozdělili jsme 1,6 milionů korun těm, kteří nejvíce potřebují finanční podporu v dnešní nelehké době.

Pokračovat ...

16.9.2020

Je ukončen příjem žádostí do NADAČNÍHO FONDU

Dnešní půlnocí byl ukončen příjem žádostí do NADAČNÉHO FONDU VÍTKOVICE STEEL pro tento rok. Děkujeme za veliký zájem z řad neziskových organizací i jednotlivců.

Pokračovat ...